Lewatywa Mózgu 1 komentarz 2022-03-08

A propos wojny...

Długość: 102min MP3 RSS

Chcecie o wojnie pogadać? To macie problem. Większość ogólnopolskich serwisów wyłącza komentarze. Powodem jest "dezinformacja". Ale w Enklawie jest miejsce na niepopularne opinie. Dlatego porozmawialiśmy o wojnie.

Każdy miał szansę się wypowiedzieć i powiedzieć, dlaczego jestem głupi, na niczym się nie znam, Putin to szatan i tak dalej. Ale merytorycznie i trzeźwo też było.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
  • Lukszmar
    Lukszmar
    2 lata temu

    Zarąbista audycja Martinie! Niestety, dopiero dzisiaj słuchałem :-). Ogólnie, aż miło posłuchać głosu rozsądku w tym całym morzu absurdu i gówna dookoła. Dzięki!

, żeby skomentować.