Logika Zastępcza 5 2014-10-17

#5 Odcinek z improwizowaną, żenującą piosenką

Długość: 15min MP3 (14,5MB) RSS

W dzisiejszym odcinku opowiadam o polskiej propagandzie, szczególnie o tej w autobusach. Jest też jedna piosenka, którą improwizowałem, jak to mam w zwyczaju. Problem w tym, że wyszła tak żenująco, że nie mogę sie z tym pogodzić. Przepraszam. Bardzo przepraszam. Będę musiał za to dłuuuuuugo pokutowac.

Krzysiek

Wszystko co istnieje coraz bardziej odbiega od logiki. Szczególnie myślenie ludzi. Albo ten podcast, on też dosyć daleko odbiega. Ale można posłuchać jak już się ma dość tej całej pokręconej logiki to może chociaż czegoś zastępczego można posłuchać.

 • Kazimierz
  Kazimierz
  8 lat temu

  Kiedy następne odcinki?

 • Crzszman
  Crzszman
  8 lat temu

  Dzięki, pomyliłem się- miałem lekki mętlik w plikach na dysku :)

 • Kazimierz
  Kazimierz
  8 lat temu

  Jak raz jechałem rano autobusem, to nagle wyrwał mnie z moich myśli prezydent Lublina, taki mnie zaszczyt kopnął. Na początku byłem zachwycony, ale kiedy zapętlony prezydent powtarzał się już 3 raz to mi się znudziło.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  Dwa odcinki nr 4?

 • Aliktus
  Aliktus
  8 lat temu

  To ja, tak ja skomentuję, tylko jeszcze nie wiem, co. Niech no posłucham dalej...

  Zażenowany? Ja jestem zażenowany reklamami radiowymi. Większość jest tandetna. Albo jem sobie śniadanie i słyszę reklamę leku na hemoroidy...

  I nie wiem, co by tu jeszcze napisać, więc, jak powiedział kiedyś mój kolega:

  "w sumie to mógłbym wam gadać i gadać ale z deka mi sie ***** jego ********** ******** w **** ******* mac nie chce.! ;p o.!"

, żeby skomentować.