#5 Jazda na SexMasterkę i zabawki erotyczne.

Długość: 40min RSS

O SexMasterce i jej cycu, tyłku i całej burzy na YT. Także o dmuchanej lali i zboczeniach. Rysował Czarnobrody z www.rysownik.net . Słuchaj więcej podcastów na www.enklawa.net .

Zespół Latającego Konia

Pisarze, graficy, artyści, muzycy i inni twórcy - wszyscy których nie chcesz spotkać w ciemnej uliczce. Zjadliwe rozmowy, kąśliwe kawały, nasze projekty i piękno w brutalnym świecie. Wideo podcast o projektach, życiu i pomysłowości wraz z gośćmi. Ilustrowane przez Krzysztofa M. "Czarnobrodego" autora strony www.rysownik.net Zobacz również: https://www.youtube.com/channel/UCRkMLDpeCdSQyL1V39jgd6g

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  6 lat temu

  Większość tych argumentów tyczy się tego, że publikuje to w kategorii "edukacja", więc jak przy obecnej popularności zmieniłaby na "rozrywkę" nikt nie zauważy, większość ludzi nawet nie zwraca uwagi, że są tam kategorie materiału, które wybiera się przy publikowaniu. A jak Onet jej daje spokój za czytanie z ich strony to co innych to obchodzi?

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Sympatyczny odcinek!
  Bardzo się ostatnio wkurzyłem, na ten najazd na tę dziewczynę. Robi swoje. Robi to dobrze. A że dzieciaki to obejrzą to żenujący argument. Bo teraz gimby głupie nie są i wiedzą gdzie co w necie leży i jak omijać wszelkie rodzicielskie zapory. Ona zwyczajnie wykonuje taką samą pracę co kiedyś gazeta Bravo.

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  6 lat temu

  Oł je. Mówię trochę o pewnym jutubowym linczu, który staje się modny. Teraz każdy (nie)szanujący się jutuber musi potępić SerMasterkę, łups nie ser, tylko SexMasterkę, a ja mam ich w ... no właśnie.

, żeby skomentować.