Free! live! 5 2016-10-31

10 nowych przykazań kościelnych

Długość: 39min MP3 (37,6MB) RSS

W odcinku: o biednym człowieku co mu nie dali mieszkania, o tym dlaczego Polacy kochają groby oraz najważniejsze: jak się zachowywać w kościele, czyli 10 nowych przykazań kościelnych.

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • Kamyk
  Kamyk
  6 lat temu

  Panie, CETA to jest umowa korporacyjna i promonopolistyczna. Jeśli Ty nazywasz monopol jako wolny rynek, to naprawdę super (a! chyba, że monopol państwa jest fe, ale monopol korporacyjny jest cacy?). Dymanie budżetu państwa, czyli dymanie obywateli na kasę przez korpo w arbitrażu ICC to też wolny rynek? Cła możesz sobie darować, bo już teraz są niskie- tu nie wiele się zmieni.

 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  Mam, k*@#%!

 • corvin
  corvin
  6 lat temu

  Martin, w dowodzie masz wpisane "Martin"? :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Martinie CETA to jak wojna, dla niektórych pomyleńców. Widziałem w internetach i tv jak kilku młodych ludzi robiło zamieszki w jakimś kraju europejskim z powodu CETA. To chyba było w Brukseli.

  Spokojnie Martinie, jak w Polsce zechcą zlikwidować bezrobocie to najpierw będzie kara za bycie bezrobotnym, a potem będzie przymusowa praca w kopalni dla bezrobotnych :P.

  Narodowe święto trupa, umartwiania się, szaleństwa w kupowaniu zniczy i wieńców, wkurwiania na korki i najebanych kierowców oraz narzekań policji podczas akcji znicz... Acha i Smoleńsk oczywiście. W tym roku doszły jeszcze mody cmentarne i cmentarianki :P. Widziałem też gdzieś artykuł jak nie spłonąć na cmentarzu xD. A w tvp były chyba pół godzinne wspomnienia sławnych osób które umarły w tym roku. Aż mi się chce rzygać, płakać i śmiać na raz... Ech a tu za rogiem już niedługo kolejne ulubione święto polskie czyli narodowy dzień zamieszek i rozpieprzania stolicy - 11 listopada.

  Na mszy można se teraz słuchać muzyki czy radia np z ipoda. Najlepiej się to sprawdza u ludzi co mają długie włosy, bo nie widać słuchawek i rodzina oraz okoliczne babcie i dziadki nie gderają. Jak ktoś ma krótkie włosy to można powiedzieć, że to aparat słuchowy. Rodzina raczej nie uwierzy, ale okoliczne babcie i dziadki tak. To takie rady, dla tych co są zmuszani fizycznie i psychicznie do chodzenia :P.

  Godnie na wyprostowanych nogach... To jak na apel panie! Ciekawe czy chodzi o apel Smoleński, czy o zwykłe wojsko kurde :P.

  Fajna audycja!

 • wino
  wino
  6 lat temu

  Krótka i całkiem dobra audycja :)
  Acz wolę dłuższe.

, żeby skomentować.