#1 Ekspresja twórczości

Długość: 12min MP3 RSS

Grafik z pisarzem rozmawiają o twórczości i tworzeniu. Link do wersji audio: http://www.rysownik.net/podcast/1.mp3

Zespół Latającego Konia

Pisarze, graficy, artyści, muzycy i inni twórcy - wszyscy których nie chcesz spotkać w ciemnej uliczce. Zjadliwe rozmowy, kąśliwe kawały, nasze projekty i piękno w brutalnym świecie. Wideo podcast o projektach, życiu i pomysłowości wraz z gośćmi. Ilustrowane przez Krzysztofa M. "Czarnobrodego" autora strony www.rysownik.net Zobacz również: https://www.youtube.com/channel/UCRkMLDpeCdSQyL1V39jgd6g

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  6 lat temu

  Już w tą niedzielę ukaże się kolejny Latający Koń!

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  6 lat temu

  No trochę cię rozumiem, bo też przechodziłem przez rzucanie studiów. Każdy miewa takie okresy w życiu, ale spokojnie, to minie (zawsze mija, choćby nie wiem ile się czekało). Najgorsze, co możesz zrobić, to się obwiniać za taką sytuację - to jak strzał w stopę. Ja to mam taką przypadłość, że mnie gryzą głosy wewnętrzne strasznie. Często kłamliwe. Najchętniej tobym je zakneblował czymś trwałym, bo mnie sprowadzają do parteru.

  No ale ty już działalność w necie rozpocząłeś dawno. I nawet jeśli podcasty uważasz jako poboczny kierunek w swoim życiu, to zawsze jest to jakiś kierunek.

  Może zrób sobie 1 dzień relaksu absolutnego - bez choćby minuty myślenia o celu, przyszłości, pracy, itd. Taki reset mózgu się przydaje.

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  6 lat temu

  ehe, chora i wżynająca się, miała służyć do tego, żeby osoba co ją usłyszy zapamiętała nazwę programu.

  Szczerze mówiąc przegrywam ze swoją psychiką. Mam dość. Strona musi powstać, bo oprócz samej strony, to chcę jeszcze poćwiczyć javascript, php, MySQL, html i css itp. a miejsce na serwerze i domena trochę kosztowały. Ale mam paraliż. Nie potrafię dojść do siebie po studiach. Wszystko co miałem nadzieję, że jest realne okazało się fikcją. Nie potrafię od tak wrócić do życia, nie mam energii. Nie potrafię czytać książki z JavaScriptu (nawet jeżeli to dla mnie przyjemność i rozumiem zawartość, bo uczyłem się c++), nie potrafię ostatnio pograć na pianinie, nawet jeżeli to przyjemność, nie potrafię ćwiczyć z masą ciała nawet jeżeli to przyjemność. Mam dość, chcę kwaterę na cmentarzu i święty spokój. Dlatego nie ma strony. Nie wiem co mam robić - obudzę się rano i nie będę wiedział co mam robić. Czasem jestem wściekły, czasem mi smutno.

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  6 lat temu

  Nigdzie się nie zgubiłem, pisałem ci, że ograniczam się z komentarzami ze względu na czas. PS. Kiedy strona "rysownik.net" zacznie działać? Ta piosenka o latającym koniu jest chora, ale wżyna się w pamięć.

 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  To tylko czary.

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  6 lat temu

  Komentujcie! Pytajmierz, gdzie się zgubiłeś?

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  6 lat temu

  Oglądajcie w wysokiej rozdzielczości!

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  6 lat temu

  Na Enklawie straszy! Wrzuciłem na konto YT ten film, a pojawiło się też na Enklawie.

, żeby skomentować.