Nowiny 10 tygodnia 2016 roku

W studiu Wikiradia w MDK przy ul azienkowskiej 7 Marek Mazurkiewicz i Szymon Grabarczuk z Lublina rozmawiaj o Wikipedii i projektach siostrzanych Tematy poruszone w audycji Komisja Stypendialna bdzie w tym roku przyjmowaa wnioski na Wikimani od 14 do 27 marca Katherine Maher tymczasow dyrektork wykonawcz Komitet Arbitraowy wybrany Rozbudowane powiadomienia wzmocnienie hase niektoacuterych grup uytkownikoacutew SET pojedyncza zakadka edycji Projekt Owidiusz ldquoSztuka Kochaniardquo Statystyki pobra Wikiroacutede

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Nowiny Wikiradia"
logo

Cykliczne słowno-muzyczne audycje WikiRadia nagrywane w różnych miejscach, bez stałej siedziby. Podczas audycji omawiamy ostatnie wydarzenia ze świata Wikipedii i projektów siostrzanych. Zajmujemy się również prezentacją zagadnień prawa autorskiego, wolnych licencji, otwartej nauki, dostępu do treści. Audycje prowadzą Szymon Grabarczuk, Borys Kozielski i Marek Mazurkiewicz.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close