Nowiny 1 tygodnia 2016 roku

Szymon Grabarczuk Marek Mazurkiewicz Wojciech Pdzich i Borys Kozielski omawiaj najnowsze wydarzenia w wiecie Wikipedii Sprostowanie mechanizm wykrywajcy wandalizmy uczy si wic mona moacutewi o sztucznej inteligencji Jeszcze jeden tekst z serii podsumowania 2015 Jak Twitter i Wikipedia zmieniy wiat Rozmawiaj dr Piotr Toczyski i Przemysaw Iwaczyk Wikimania 2016 21ndash28 czerwca Ksika Drive Kompletnie nowe spojrzenie na motywacj Wikipedia i motywacje

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "Nowiny Wikiradia"
logo

Cykliczne słowno-muzyczne audycje WikiRadia nagrywane w różnych miejscach, bez stałej siedziby. Podczas audycji omawiamy ostatnie wydarzenia ze świata Wikipedii i projektów siostrzanych. Zajmujemy się również prezentacją zagadnień prawa autorskiego, wolnych licencji, otwartej nauki, dostępu do treści. Audycje prowadzą Szymon Grabarczuk, Borys Kozielski i Marek Mazurkiewicz.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close