Cycki do przodu! 16 komentarzy 2014-01-11

Odcinek 3 - Leczenie z focha i obnażanie biustów

Długość: 17min MP3 (33,5MB) RSS

Odcinek o tym, jak można wyleczyć kobietę z focha i co one same myślą o pokazywaniu cycków publicznie. I na koniec mała prośba/konkurs. Po raz pierwszy nagrywane na nowym mikrofonie. Mail: zmajerankowaciala@gmail.com

Majeranek

Eksperymentalna próba przekazania w sposób jasny i prosty kobiecego punktu widzenia. Wiadomo, że zrozumieć się nie da, ale eksperyment ma to do siebie, że nie musi być logiczny :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Każdy ma prawo ubierać się w co chce (nie licząc jakiś odchyleń typu koszulki z wulgarnymi napisami skierowanymi do konkretnej osoby). Jednak ja myślę, że kobieta powinna się szanować i ubierać się z dużymi dekoltami tylko jeśli chce zwrócić męską uwagę. Z kolei jeśli idzie do pracy, czy po prostu ma normalny dzień, to lepiej żeby nie pokazywała biustu i nie ubierała się zbyt skąpo generalnie. Co więcej jeśli kobieta ma męża to powinna pomyśleć, też jak on się będzie czuł w stosunku do jej ubioru.
  Co do biustów w internecie to zależy w jakim celu to robią. Jeśli to profesjonalna sesja zdjęciowa to ok. Jeśli to jakieś zdjęcie z wakacji w kostiumie kąpielowym to też ok. Natomiast robienie specjalnie zbliżenia na swoje piersi typu "sweet focia" nie jest moim zdaniem zbyt mądre i tego nie popieram. Co więcej nie jestem zwolennikiem ogólnie publikowania własnych zdjęć na ogólnym forum gdzie każdy może zajrzeć. Ze względu na zasadę, że co się raz znajdzie w internecie już nigdy może z niego nie zniknąć i zostać w dowolny sposób wykorzystane. Tak, więc trochę mi to przeszkadza, ale się tym nie przejmuje póki to nie moja kobieta to robi.

  Z małą próbkę testową miałaś jeśli chodzi o ankietę i zbyt mało zróżnicowaną.

  "Wyciekanie" fotek, filmów, itp. to moim zdaniem nic innego jak tylko nowa moda na auropromocję lub promocję swojego partnera/partnerki kontrowersyjna.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  kobiety są jak dzieci, pies, co tam jeszcze lubisz.
  trza z tym chodzić na spacer, kupić żarcie, pobawić się.
  No ale nie musisz znosić fochów, nie musisz mieć nic wspólnego z kobietami i nie musisz mieć dzieci.
  Jakież to wspaniałe - wolność się nazywa :)

 • <br />
<b>Notice</b>: Undefined property: ChatMessage::$name in <b>/var/www/html/enklawa/templates_c/4056e2ee5067d276890313f71714f77269ac12d4_0.file.chatList.tpl.php</b> on line <b>35</b><br />
  Notice: Undefined property: ChatMessage::$ban in /var/www/html/enklawa/templates_c/4056e2ee5067d276890313f71714f77269ac12d4_0.file.chatList.tpl.php on line 38
  >
  Notice: Undefined property: ChatMessage::$name in /var/www/html/enklawa/templates_c/4056e2ee5067d276890313f71714f77269ac12d4_0.file.chatList.tpl.php on line 38

  Notice: Undefined property: ChatMessage::$createdAgo in /var/www/html/enklawa/templates_c/4056e2ee5067d276890313f71714f77269ac12d4_0.file.chatList.tpl.php on line 44

  nie ma mojego komentarza, więc piszę jeszcze raz. cały ten podcaścik, co za bzdury piramidalne. audycja nie jest ani zabawna, ani informacyjna, ani refleksyjna, ani żadna. jakaś pseudo-psychologia, interpretacje focha (wtf?). ankieta genialna jak 150. czekam na taką, w której wyjdzie, że wszystkie kobiety lubią analnie, tyle że z lubrykantem w postaci 500 euro. panienko, poczytaj trochę o czymkolwiek, chyba że chcesz być do końca życia kojarzona jako dupa z cyckami. wiem, że gadanie o cyckach zapewnia komentarze i ślinienie się okolicznych samców. żenujące są te wasze komenty, te och achy!, liczycie na videocasty z dekoltem, czy co?

 • Majeranek
  Majeranek
  7 lat temu

  Ankietowanym też tłumaczyłam, bo do każdej ankietowanej podchodziłam osobiście i mówiłam o co mi właściwie chodzi ;)

 • Adam
  Adam
  7 lat temu

  Myślę że pytania były trochę nieprecyzyjne, bo w odcinku tłumaczysz, że przez "pokazywanie biustu" rozumiesz raczej duży dekolt. Mi by to się bardziej kojarzyło z pokazywaniem nagich cycków.
  Także nie wiem czy ankietowanym też tłumaczyłaś jak to rozumiesz.

 • Wilkowsky
  Wilkowsky
  7 lat temu

  Z terrorystami się nie negocjuje.

 • Vakoo
  Vakoo
  7 lat temu

  Bardzo fajny odcinek. Foch to manifest - ciekawe :)

 • LordBlick
  LordBlick
  7 lat temu

  Myśli najszłe po wysłuchaniu:
  - Foch to manifest. A Mani-fest cycki urosły... ;)
  - W przypadku Majerankowej foch to zdrowie ze spaceru... ;)
  Na następny temat proponuję sposoby ujędrniania, czyli stop grawitacji...

 • Majeranek
  Majeranek
  7 lat temu

  Trochę szumów jest, ale znacznie mniej niż przy mikrofonie "żeńskim" ;)

 • Majeranek
  Majeranek
  7 lat temu

  Mikrofon to Samson Q1U na USB.
  Co do ankiety - to robiłam ją metodą tradycyjną - chodziłam z kartką papieru i prosiłam o odznaczenie "X" w tabeli, która jest odpowiednia ;)
  Bardzo dziękuję za miłe słowa i również pozdrawiam ;)

 • Krzysiek Kontestator
  Krzysiek Kontestator
  7 lat temu

  Na nowym mikrofonie słychać o wiele lepiej.

 • Patryk Bernasiewicz
  Patryk Bernasiewicz
  7 lat temu

  Fajnie wyszło z tym nowym mikrofonem. Jak wygląda nagrany materiał "na surowo"? Jest dużo szumów do wycinania? Wybacz, że pytam o takie rzeczy niż o to co powiedziałaś w materiale, dopiero odsłuchuję, odniosę się później. ;)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Żaden facet nie ma za złe kobiecie gdy robi FOCHa ;-)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Haha fajny odcinek.
  Brzmi świetnie i masz konkretne tematy. Miło się słuchało. Dzięki.
  Będę ciebie słuchał, aż mi się znudzi ;-)

 • Jacek
  Jacek
  7 lat temu

  Napiszę trochę o emocjach jakie mi towarzyszyły podczas odsłuchu Twojego nagrania. To jest trochę takie jak rozmowa z dziewczyna w parku ,w mieście w jakim już kobiet nie ma sa jedynie sami faceci.Opowieść o tym jak to było z kobietami jak jeszcze były ,wyznania tejże dziewczyny sa takie bym powiedział bardzo naturalne nie sa robione pod show lecz cały czas utrzymywane w konwencji prywatnej rozmowy i co ciekawe tu nikt nie zadaje pytań za to Ty Majeranku znasz odpowiedzi.Ta dziewczyna mówi o swoich relacjach damsko męskich ale też o tych jakie znała gdy kobiety jeszcze istniały w tym mieście podczas mówienia wyjmuje ksiażki z plecaka , pokazuje na szafę jaka widać za wystawa sklepowa gdy jest ona "bohaterem " jej opowieści . Z jednej strony jest to twarda analiza rzeczywistości w oparciu o jakieś dane i tam pojawia się liczby a z drugiej sa to tej dziewczyny sentymentalne wspomnienia odpowiednio krótkie i treściwe kończace się ciepłym uśmiechem po jej stronie i po stronie słuchacza jaki to siedzi tuż obok na ławce.Co ważne ów dziewczyna nie skupia uwagi na sobie lecz na historii jaka opowiada , to treść stoi przed nia a nie ona przed treścia.

 • Jacek
  Jacek
  7 lat temu

  Znakomicie słychać Twój głos.Czyste wyraźne brzmienie podejrzewam ,że jakbyś zaczęła mlaskać to nawet to by było słychać.Braciszek też się spisał z obróbka audio - Husarz Pozdro!

  Majeranku pochwal się cóż to za model mikrofonu :-) ?

  Odpowiedź będzie Twoim wkładem w podcasterskie know how ( wskazówka dla przyszłych nadajacych).

  Pomysł z ankietami też kiedyś miałem i nigdy go nie zrealizowałem po tym jak inna stacja wolnościowa olała moje nagranie z gościem (wywiad).Świetna sprawa, poważna analiza na antenie odrobinę dygresji wszystko w Twoim osobistym sosie bardzo subiektywne - jestem zachwycony.

  Masz pocztę na gmail... czyżbyś robiła ankiety za pomoca arkuszy w Google Docs ? Jeśli nie to zerknij sobie tutaj http://www.youtube.com/watc... w jaki sposób można to zrobić. Co do metodologii prowadzenia takich badań za pomoca ankiet to nie przejmuj się tym czy jest to reprezentatywne lub nie same sondażownie maja z tym kłopot a dysponuja dużymi budżetami i ludźmi z duża wiedza i doświadczeniem w tym zakresie.

  Chyba staje się Twoim fanem ....;-P

  Pozdrawiam bardzo bardzo serdecznie !

, żeby skomentować.