Programy w kategorii "Głęboka alternatywa"

Nagrałeś to?! 2 tyg. temu

Gaweł Feliga prowadzi rozmowy o komedii i wszystkim co do niej prowadzi.

Zagubiona

W Zwierciadle Kumaka

Jakiś czas temu będąc na samotnej wyprawie w lesie spotkałem bardzo sympatycznego kumaka. Zaintrygował mnie jego wzrok i zacząłem zastanawiać się co taki kumak – z rzec by można – zagadkowym, wnikliwym, pełnym tajemniczości spojrzeniem może sobie myśleć na taki czy inny temat – oczywiście w swoim własnym świecie. A może by spróbować tak jak on tylko w świecie ludzi? 
 
Ostatecznie jednak okazało się, że ludzki Kumak jest w swych przemyśleniach bardziej bezkompromisowy, bezwzględny a i nawet obrazoburczy. Tego typu kontrowersje nie są jednak wzbudzane bez powodu. Mają postawić czytelnika na rozdrożu, często w niekomfortowej względem swoich nawyków pozycji. Ma on wtedy możliwość odkryć coś nowego i świeżego. Idea taka jest inspirowana Biblią, klasyką literatury i sztuki oraz osobistymi doświadczeniami życiowymi.

Dziennik - twory i inne potwory

Witaj. Widze że wszedłeś tutaj by poczytać co tu tworze. A no tworze różne twory. Często to jakiś wiersz poemat (wiesz sam mam trudności z określeniem co robie ja pisze). Tak więc wszedłeś tutaj i czytasz. Czytasz mnie, moje emocje, moje stany przemyślenia. To tutaj uzewnętrzniam sam siebie  
Miłej Lektury 
 
Michał Michu08 Dolinowski
Komentarze
comments powered by Disqus

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close