Ściąga:

Telefon:
222-195-159
Skype:
Strumień:

Programy w kategorii "Archiwum"

Dogadajmy się 3 lata temu

Co tydzień Martin Lechowicz próbuje się dogadać. Ale nie tak łatwo się dogadać z...

Jest sprawa 3 lata temu

Jest sprawa. Trzeba pogadać.

Koczowisko Dekadencji 3 lata temu

Koczowisko Dekandencji to dwu-radiowa audycja, w której od luzu, sarkazmu i ironii wióry lecą. Prowadzą Martin Lechowicz z Enklawy i Marcin Hugo Kosiński z Kontestacji.

Domek w chmurach 4 lata temu

Audycja o ideach.  
 
"Filozofia nie jest ucieczką od realnego świata do czegoś odległego od codziennego życia, ale praktyczną potrzebą dotyczącą każdego aspektu realnego świata. Od codziennych spraw biznesowych po najszersze sprawy polityki i ekonomii. Bez odpowiedniej filozofii jako podstawy i naszej obrony - wolny rynek idei zwyczajnie zniknie" 
Richard E. Ralston 
 
Wyjątkowo krytyczne uwagi proszę kierować na adres domek_w_chmurach@wp.pl ;)

Kryptonim "Pianistka" 4 lata temu

Niezbyt poważne spojrzenie na zbyt poważną muzykę. Tym spojrzeniem zaglądam jej tam, gdzie nikt nie zagląda.Posłuchajcie!

Oczywiście! 4 lata temu

Oczywiste oczywistości tylko tu i tam!

Z Archiwum A[bsurdu] 4 lata temu

Absurd? NIE! to tylko Polska: Czyli o absurdach wszelakich z Polski i nie tylko. Jeżeli ktoś ma pytania skargi zażalenia absurdy lub inne kwiatki to prosimy pisać na maila: z.archiwum.a@gmail.com  
 
Absurdy na FaceBook'u - www.facebook.com 

Szkoła Rodzenia 3 lata temu

Spłodziłeś coś ciekawego, ale nie doszło do porodu? Masz górę pomysłów, ale boisz się zacząć? Czujesz parcie i nie wiesz co zrobić? 
 
Szkoła Rodzenia pomoże każdemu, kto czuje potrzebę rodzenia. Wszystko jedno czy to książka, film, komiks, piosenka, czy produkcja kapeluszy z czekolady. 
 
Bo nie wystarczy spłodzić - trzeba jeszcze urodzić. 
 
Martin Lechowicz - autor piosenek, książek, komiksów, podcastów, videocastów, gier - to gość, który ma kupę doświadczenia, kupę sukcesów w tym co robi i dużo przydatnych wskazówek dla każdego, kogo ciągnie i pcha w stronę tworzenia. 
 
Program jest dla tych, którzy chcą popracować i chcą mieć wyniki. 
 
Wszystkie odcinki dostępne tylko dla mecenasów radia Enklawa.

Oko Gimnazjalisty 4 lata temu

Czy Gimnazjalista Moze Opisywac to co sie dzieje w Polsce.Ano moze i spróbuje .Projekt Rozwijający Sie Istnieje Prawdopodobienstwo upadku

Godzina z wariatami 4 lata temu

To jest program, który wymyśliłem przed chwilą. W czwartki wieczorem. Na żywo.

Rada Starszych 4 lata temu

Co tydzień w poniedziałek prowadzący programy w Enklawie zbierają się, aby udzielać słuchaczom rad. Stąd nazwa: rada starszych. Poza radami rozmawiają na temat wolności, tworzenia, konformizmu, projektów, pomysłów i wszystkiego co jest fajne w Enklawie.

Brutal Crasher 4 lata temu

Mroczna historia walki dwóch odwiecznych, wojowniczych klanów, klanu Mistrza oraz klanu Szefa. Przywódcy wysyłają swoich wojowników na niebezpieczne misje, aby w końcu zgładzić przeciwny klan. Podczas wielu bojów przelewają się hektolitry krwi i trup ściele się gęsto, a polegli wojowie zastępowani są nowymi.

Kubek Salomona 4 lata temu

Jest to komiks, który ma przypomnieć same mądre rzeczy i przypowieści z Księgi Salomona, a że ludzie czasem wolą dziś czytać napisy na kubkach, koszulkach i zderzakach bardziej niż Biblię, to można komuś dać Kubek z cytatem zamiast Biblii, której i tak by nie przeczył.

Promień Świadomości 4 lata temu

Takie moje osobiste drobne przemyślenia. Wersja audio bloga antyszwecja.wordpress.com

Komiks Roberta 4 lata temu

Eksperymentalnie, bo nigdy wcześniej nie rysowałem komiksów. 
Nawet fajna zabawa :) Polecam wszystkim.

Non gradus anus rodentum 4 lata temu

"Non gradus anus rodentum" mówimy wtedy, kiedy chcemy powiedzieć "mam to w dupie" bez ściągania krawata. 
 
Martin Lechowicz w audycji na żywo ze słuchaczami nie boi się powiedzieć twardo: anus!

Skałą w Twarz 4 lata temu

Bezkompromisowo, rockowo, amoralnie, niepotrzebnie wulgarnie i prosto do celu, czyli wszystko to co lubimy najbardziej, ale boimy się do tego przyznać.

The Blue Frequency ponad rok temu

UWAGA: PONIŻSZE PASKI KOMIKSOWE STANOWIĄ SERIĘ I NALEŻY CZYTAĆ JE PO KOLEI OD NUMERU - 00. 
 
The Blue Frequency to scenki opowiadające o trudnościach, z jakimi muszą borykać się początkujący aniołowie. Mimo szczerych chęci, prędko zdadzą sobie sprawę, iż kurs na bożego posłańca nie jest tak prosty, jakby się mogło wydawać - szczególnie kiedy w grę wchodzą kontakty z... prawdziwymi ludźmi. 
 
 
www.imaginatoria.com 
www.facebook.com 
 

Szport und fan 4 lata temu

Piłka nożna, skoki, sporty rozmaite. Jako dodatek filozofia, narkotyki, humor, polityka i inne.

Kulfon - kariera solowa 4 lata temu

Gwiazda programu Ciuchcia, Kulfon, zaczął się buntować przeciwko swojej roli. Granie debila przestało być dla niego przyjemnością. 

Komiks Sfilmowany 4 lata temu

Podkast o filmowych adaptacjach komiksów.

Wzgórza Brondoru 4 lata temu

Opowieści z Brondoru

Przemyślenia Przykładnego Europejczyka 4 lata temu

Podcast o kulturze. Tej starej dobrej europejskiej, czyli po prostu naszej. Opowiadam na pytanie "Jak się żyło" i "jak żyć" jako przykładny europejczyk. Czyli savoir-vivre, historia kultury, o gentlemeństwie, herbach, fajkach (takich drewnianych), cygarach, tabace i wiele, wiele innych ! Zapraszam

Szok i Niedowierzanie 4 lata temu

Eksperyment. Pomysł nowego programu do przetestowania na żywych ludziach.

Lorem ipsum 4 lata temu

Audycja nieco głupawa, ale też i niesamowicie mądra. Wesoła, ale zarazem poważna. Krawiec udziela się jako domorosły filozof i psycholog amator (a także specjalista od deserów).

Chłoptaś, facet i Mężczyzna 3 lata temu

Komiks o tym jak różna i wielopoziomowa jest płeć brzydka.

Miejsca niesforne 4 lata temu

O dziewczynach grających w gry i platonicznej (bo odległej) miłości do UK.

Kudłate myśli 4 lata temu

Moje luźne przemyślenia ubrane w formę komiksu - coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Trochę eksperymentalne nowe wyzwanie. :)

Zdjęcia mówią 4 lata temu

fotografie z życia codzienne okraszone dymkowym komentarzem

Koreldrawki 4 lata temu

Prostolinijny humor z głębokim dnem jak studnia głębinowa

Nawalony 4 lata temu

Czy jesteś już nawalony? W ilu procentach?

The world According to Saint 4 lata temu

Bardzo luźne spostrzeżenia otaczającego mnie świata w formie prostych bohomazów.

Czómólóka 4 lata temu

Komiks o perypetiach pewnej góry oraz jej przyjacół w trudnych czasach eurokomunizmu.

Prawniczek 3 lata temu

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

Jerry Karmazynowe Oko 4 lata temu

Przygody Jerrego Karmazynowe Oko

Przygody Henia i Halinki 4 lata temu

Z Archiwum Masy Krytycznej 4 lata temu

Wrzucam Tutaj Z Mojego Archiwum Mase Krytyczna dla tych co nigdy nie słuchali i nie mają jak.Przeskok Duży spowodowany brakiem Paru Plików O-o nie wiem dlaczego

Godzinki 3 lata temu

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

Z Gastro wzięte 4 lata temu

Przygody pracowników gastronomii, czasem prawdziwe, a czasem jakże wymyślone.

Zramolały Remol 4 lata temu

Wylewność początkującego Remola rwącym potokiem płynąca po kanałach audio Enklawy.  
 
Charakter audycji wciąż niesprecyzowany, jednak z pewnością będą poruszane problemy życiowe, będzie garść dobrych rad, nieco rozmyślań i szczypta jaj (czasem zgniłych).

SHP 3 lata temu

Komiks opowiada o spiskowej historii polski. W założeniu będzie się składał z 12 odcinków po 5-7 stron każdy. Komiks powstał przy współpracy Cunrada44 (pomysłodawca) oraz Pawła Szydłowskiego (zarys fabularny). Zapraszam do lektury i komentowania.

Wojna Światów 4 lata temu

Wojna Światów - to internetowy webcast,(podcast, audycja) przedstawiająca post apokalptyczną wizję śwaiat. Audycja jest transmitowana na żywo, dając możliwość oglądającym interaktywnego uczestniczenia w programie.  
13 stycznia 2014 roku (100 dni przed transmisją pierwszego nagrania) rozpoczęła się „Wojna Światów”. Ziemia została zakatowana przez bliżej nieokreślone stworzenia które kompletnie zdewastowały planetę. Na ziemi miało miejsce wiele wybuchów nuklearnych, przetrwało mniej niż 1% ludzkości.  
W swojej tematyce program nawiązuje do powieści Herberta George Wellsa z 1898 roku, a także do audycji nadanej przez stację CBS w święto Halloween 30 października 1938 roku – przedstawiającej inwazję Marsjan na Ziemię, który wzbudził panikę wśród wielu mieszkańców New Jersey.  
Słuchacze mają możliwość uczestniczenia w programie i opowiedzenia swojej post-apokaliptycznej historii.  
Proszę o nadsyłanie swoich przemyśleń i artystycznych ekspresji związanych z Waszymi koncepcjami na post-apokaliptyczne wyobrażenie świat. 
Uczestnicy programu a także ludzie którzy przyczynią się swoją kontrybucją do popularyzacji show zostaną dołączeni do listy współautorów programu "Wojna Światów". Aby uczestniczyć w programie proszę o kontakt: kuba@wojnaswiatow.com

Cycki do przodu! 4 lata temu

Eksperymentalna próba przekazania w sposób jasny i prosty kobiecego punktu widzenia. Wiadomo, że zrozumieć się nie da, ale eksperyment ma to do siebie, że nie musi być logiczny :)

Gry Starych Pryków 4 lata temu

Najlepsze gry na świecie. Gry legendy. Gry bez grafiki i bez dźwięku. Gry na komputerach, które liczyły wolniej od ciebie i miały mniej pamięci niż złota rybka. Gry od pryków dla pryków.

Bejsment toks 4 lata temu

ZF WZGARDA 4 lata temu

Zespół Filmowy WZGARDA to grupa znajomych, którzy razem robią cudownie amatorskie filmy w duchu największych klasyków gatunku. Potężni Wojownicy? Wypełnione akcją sceny? Niesamowite efekty specjalne? Znajdziesz tu to wszystko! Gardzić frajerskimi Let's Playami czy nędznymi podróbkami zachodnich gwiazd youtube, niech żyje Z.F. WZGARDA!

Brutal Crasher Początek 4 lata temu

Historia zatargu pomiędzy dwoma wojowniczymi klanami, klanem Mistrza oraz Szefa. Kim dokładnie jest Mistrz i Szef? Jak doszło do tego, że ci dwaj osobnicy rozpoczęli między sobą bój na śmierć i życie? W jaki sposób obaj zdobyli uczniów do swych klanów? Odpowiedzi znajdziecie w tym komiksie. 
 
Komiks bazuje na historii przedstawionej w filmie Brutal Crasher (do obejrzenia na Enklawie pod linkiem www.enklawa.net Znajomość filmu jest zalecana, ale niekonieczna.

KinoSzot 3 lata temu

W tym podcaście będę zajmował się wszystkim co związane z kinem. Recenzje, ciekawostki, przemyślenia, zestawienia, porównania i opisy. Jest to efekt mojego zamiłowania do kina i wszystkim co z nim związane. Zapraszam! 
 
Shogunero89@gmail.com  

Nie filozofuj! 3 lata temu

3:21 RAPORT 4 lata temu

Zawsze trwający 3:21 RAPORT o stanie świata, państwa, człowieka i internetu.

Wilk z Goldsmith 4 lata temu

Nazywam się Janusz Zapast, mam 22 lata i studiuję ekonomię. Zaocznie. Można powiedzieć, że pracuję w swoim wyuczonym zawodzie. Jestem pracownikiem banku Goldsmith Bucks. 
Na jakim stanowisku mogę pracować w banku po ekonomii? Na takim samym, co pierwszy lepszy człowiek z ulicy. 
Telefoniczny Doradca Finansowy - to coś zupełnie innego niż telemarketer (...) 
Czytaliście Wilka z Wallstreet? Oczywiście, że nie. Przecież prawdziwy Polak nie czyta książek. Ale może widzieliście film. Odejmijcie miliony dolarów, wytrawne drinki, kokainę i młode dziewczynki, a otrzymacie moje życie.

Rozprawa ideologiczna 4 lata temu

Zwierzęta, ludzie i codzienna obojętność.

Born To Be Wild Tour - 2007 3 lata temu

W 2007 roku postanowiłem wziąć skuter i pojechać po raz pierwszy dookoła Polski. Zostały z tej podróży całkiem nienajgorsze filmiki. Pomyślałem, że pokażę jak wyglądałem 8 lat temu. Mogą kogoś zainspirować do własnych podróży!

Zajęty ale wolny ponad rok temu

Program o związkach, relacjach, miłości i seksie. 
Tu nie ma teorii - jest tylko praktyka. 
Na żywo w czwartki o 21:00 

Parkourowym okiem 4 lata temu

Parkourowym okiem to wyjątkowy podcast, w którym poznasz czym jest parkour, jak wygląda dzień z życia traceura oraz jak doświadczenie zdobywane w praktykowaniu sztuki pokonywania przeszkód wpływa na sposób postrzegania rzeczywistości. Będzie dużo o wolności, pracy nad sobą oraz życiu w zgodzie z otoczeniem.

Salon Polityczny 3 lata temu

Przegląd najciekawszych wydarzeń z Polski i Świata ostatniego czasu. 
W programie błyskotliwe żarty, ciekawe spostrzeżenia i dużo humoru. 
Przegląd 2 razy w tygodniu.

Rozmowy w Nocy 4 lata temu

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. 
Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest  
nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

Ziołowy Podcast Fiony 4 lata temu

Motto, którym staram się kierować w życiu to: „Jeżeli w naturze występuje jakaś choroba to natura ma na to lekarstwo” oraz „Niech pożywienie będzie lekarstwem a lekarstwo pożywieniem”. 
 
Mam nadzieję, że jakość mojego przekazu nie wpłynie na Wasz stosunek do ziół i szeroko pojętej natury. Tak jak mylili się inżynierowie po skonstruowaniu maszyny parowej, że ludzkość już sięgnęła szczytu i nic mądrzejszego nie wymyśli tak i ja mogę się mylić. Dlatego zanim cokolwiek użyjesz pod wpływem mojego podcastu sprawdź na własna rękę. Do tego właśnie chce sprowokować słuchających – do poszukiwań. Może ktoś zacznie od hasła ile minut parzyć rumianek a wyląduje na stronie gdzie znajdzie odpowiedź na od lat dręczące go dolegliwości. I o to właśnie chodzi. Pamiętaj, że to Ty i tylko Ty jestes właścicielem własnego zdrowia. 
 
Jeżeli nie wierzysz, że chwasty mogą być skuteczniejsze od małej białej pigułki to posłuchaj przynajmniej z ciekawości jak niesamowita jest natura, której jesteśmy częścią. 
 
Kilka przepisów, zdjęć i porad podawanych w podcastach znajdziesz na moim blogu agakrok.blogspot.com

Spis Treści 4 lata temu

Podcast o Biblii i wszystkim, co z nią związane. Swobodne gadanie o Bogu prostym, nieteologicznym językiem. ABC chrześcijaństwa, herezje, dziwne historyjki, palenie na stosie. To wszystko w "Spisie Treści"! Zapraszam!

Serio? 4 lata temu

Kamil Stoch vs Adam Małysz

Remola Remedium 4 lata temu

Archiwum Podcastów 4 lata temu

Mam dosyć Proszenia Martina o oddanie mi prawa do Archiwum Masy Krytycznej wiec tworze nowy podcast

Garbacze 4 lata temu

Epicka historia garbatych mieszkańców Undemalum. Czy ktoś w ogóle postawi pytanie: Skąd zło? Czy ktoś na nie odpowie? Po prostu posłuchaj! Garb Zapłać.

Logika Zastępcza 4 lata temu

Wszystko co istnieje coraz bardziej odbiega od logiki. Szczególnie myślenie ludzi. Albo ten podcast, on też dosyć daleko odbiega. Ale można posłuchać jak już się ma dość tej całej pokręconej logiki to może chociaż czegoś zastępczego można posłuchać.

Nut Worek 3 lata temu

Nut Worek to codwutygodniowy program, w którym prezentuję swoje twory muzyczno-tekstowe. Mówiąc prościej, modyfikuję istniejące piosenki, bądź wiersze tak, żeby było śmieszniej. A czasami nawet mam coś sensownego do przekazania. 
 
Zapraszam do słuchania i komentowania.

Makabra 4 lata temu

Przekleństwa & wulgarność. To jeśli chodzi o formę. A jeśli chodzi o treść to dziwności i dziwactwa tego świata. Bo o tamtym nic nie wiem...

A nóż widelec - najsmaczniejszy podcast w sieci! 4 lata temu

Zdrowa kuchnia domowa. Każdy może gotować szybko, niedrogo, smacznie i co najważniejsze zdrowo. 
Podcast bez konserwantów. 
Smacznego.

Co Ałtor Miał Na Myśli 3 lata temu

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. 
W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. 
Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni.  
"Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

Dobra 3 lata temu

"Dobra" to krótki program informacyjno-rozrywkowy robiony w Power Poincie. Zapraszam do komentowania.

Podaj dalej! 4 lata temu

Gadanie o piłce nożnej i nie tylko.

Opuszkoteka 3 lata temu

Opuszkoteka - podcast odkurzająco-przypominający o dziełach nieznanych i zapomnianych, często w języku angielskim.

Aricast 3 lata temu

Aricast to podcast Ariego, czyli mnie. Nazwa to głupio brzmiący neologizm, ale postaram się by odcinki były ciekawe i fajnie się ich słuchało :)

Kapitanowie Własnego Życia ponad rok temu

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku?  
 
Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

BIT 3 lata temu

Bardzo Interesujące Teorie 
W każdym odcinku omawiam kilka rozkmin. Przerywane słodką Kasią.

Outdoorowy 3 lata temu

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda... trala la la umca umca... Zapraszam do oglądania !!!

Megalomania 3 lata temu

Megalomania jest audycją o wszystkim 
Tworzona z potrzeby tworzenia 
Nie tylko pod wpływem impulsów 
+18 
 
Prowadzi Paweł Trzaska

Czarnobrody mówi 2 lata temu

O ludziach

Gadajki ponad rok temu

Bajki, legendy, mity, opowieści - lubię czytać i chętnie poczytam zostawiając przy okazji coś dla innych. Jeśli chcesz zaproponować kolejny tekst (najlepiej w domenie publicznej) czekam na kontakt.

Przy piwie 3 lata temu

Luźny podcast okraszony spostrzeżeniami na temat otaczającej rzeczywistości z nutą piwa smakowanego w tle.

Wieczorynka 2 lata temu

Robimy tak: łączymy się, losujemy jedno słowo, i opowiadamy historie z życia, które nam się przypomniały. Ludzie dzwonią i też opowiadają. Czasem nie losujemy. Ale zawsze opowiadamy. 

 
Historie są coraz lepsze, coraz ciekawsze i nigdy się nie skończą, bo w życiu jest ciągle miejsce na nowe historie. 

 
Program jest na żywo, co tydzień, w środy o dwudziestej. Przyjdź i opowiedz swoją historię!

To Tylko Opinia ponad rok temu

Mały blog zawierający moje opinie. Może mądre, może głupie, nie wiem. Ale się domyślam. 
Polecam i pozdrawiam.

Rozmowy 2 lata temu

Rozmowy na różne tematy. 
 
Prowadzi Czarnobrody i Pijanista. 
 

Echa sieci 2 lata temu

Echa internetu to podcast masakryczny, ironiczny, jadowity i prześmiewczy, ale czasem z klasą.

Smocze opowieści 3 lata temu

Smocze opowieści to subiektywne spojrzenie na różne wydarzenia: od polityki, przez gry, aż po mało istotne tematy. Czemu smocze? Nie było większego pomysłu na nazwę, więc... tadaaa! (A tak serio, to znajomy to wymyślił). Czego się można tu spodziewać? Słabego prowadzącego, słabego montażu i - tak jak wspomniałem - przeróżnych tematów. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

Latający koń 2 lata temu

Pisarze, graficy, artyści, muzycy i inni twórcy - wszyscy których nie chcesz spotkać w ciemnej uliczce. Zjadliwe rozmowy, kąśliwe kawały, nasze projekty i piękno w brutalnym świecie. Wideo podcast o projektach, życiu i pomysłowości wraz z gośćmi. Ilustrowane przez Krzysztofa M. "Czarnobrodego" autora strony www.rysownik.net 
 
Zobacz również: https://www.youtube.com 
 
 

Nocny podcast ponad rok temu

Na pełnej...

Nowiny Wikiradia 3 lata temu

Cykliczne słowno-muzyczne audycje WikiRadia nagrywane w różnych miejscach, bez stałej siedziby. Podczas audycji omawiamy ostatnie wydarzenia ze świata Wikipedii i projektów siostrzanych. Zajmujemy się również prezentacją zagadnień prawa autorskiego, wolnych licencji, otwartej nauki, dostępu do treści. Audycje prowadzą Szymon Grabarczuk, Borys Kozielski i Marek Mazurkiewicz.

BASEMENT SHORE 4 lata temu

PIWNICZANE GRANIE ! 
 
Gramy jako tako ale przynajmniej wyglądamy. 
Bawimy się muzyką, komentujemy rzeczywistość, gadamy głupie rzeczy. 
 
Jeśli piszesz teksty , prześlij go nam - coś wymyślimy 
Komponujesz muze nie masz tekstu - podziel się! tekst się wymyśli 
Umiesz na czymś grać, daj znać - zagramy razem 
Umiesz śpiewać to też daj znać - zaśpiewasz z nami  
 
ALE JEST KILA WARUNKÓW -  
Musisz być umyty (żeby nie waliło) 
Musisz dotrzeć do nas (Piwnica u Tomka - Myślibórz) 
Musisz być otwarty na propozycje  
 
ZAPRASZAMY :D

Ostatni Jaćwing ponad rok temu

Kolejny typowy blog o niczym

Sytuacje z Wiśnieskim ponad rok temu

W programie Sytuacje z Wiśnieskim, Wiśnieski opisuje, analizuje i omawia różne sytuacje.

Jaskinia Głupoty 4 lata temu

Kiedyś większość podcastów nie miało sprecyzowanego tematu. Szły w kierunku adioblogów, czy czegoś w tym rodzaju. Jaskinia Głupoty nawiązuje do tej tradycji. W swojej historii ma ponad 100 odcinków, ale ta stara seria przeminięła. Dzisiaj powarca w nowej, świeżej forumule!

"Doktor Fays w podziemiach"- MOVIE DVD 2 lata temu

Kilka lat temu udało mi się skompletować kilka osób, z którymi mogłem 
nakręcić niemy film z przeplatanym „po drodze" poematem - wedle stworzonego przeze mnie pomysłu i koncepcji.  
W moim założeniu projekcja ta miała zaprezentować pewną historię, którą 
widzimy oczyma chorego psychicznie Doktora Faysa. Spotykamy się twarzą w 
twarz z pewnym przedziwnym opisem zdarzeń z przeszłości, opowiedzianych dosyć niecodziennym, 
pozbawionym logiki językiem. Jego nośnikiem jest wrażenie, a fabułą intuicja... 
Do realizacji zdjęć specjalnie wybraliśmy tereny piwnic i podziemi. 
Symbolizm miały wzbogacać schizoidalna scenografia i pełen dziwacznych metafor poemat.  
 
Nadchodzi właśnie czas, aby Doktor Fays ujrzał światło dzienne!  
 
Specjalnie dla Enklawy film został podzielony na krótsze fragmenty. Wraz z każdym odcinkiem będzie możliwość dociekania, gadania i  
snucia różnych teorii odnośnie interpretacji. Szczegóły wkrótce.  
 
W każdym razie jednym co jest pewne to fakt, że nawet w obłąkanym, schizofrenicznym i 
zarażonym paranoją umyśle może się pojawić garść ludzkiej 
przyzwoitości. Resztę pozostawiam do Waszej interpretacji.

Shot ponad rok temu

Mieszanka wieści ze świata i okolicy. 

Streszczenie Biblii. ponad rok temu

Music of chaos 2 lata temu

Alohomora pianino! A teraz zaczarujmy sobie palce na pianinie. Jest tu trochę muzyki, czasem poważnej, a czasem nie. Bywają moje utwory, jak i cudze - jednak wszystkie mojego wykonania. Z poważnych rzeczy są tutaj: 
Erster Teil Praeludium I J.S.Bacha, Dla Elizy Ludwiga van Beethovena, Marsz turecki W.A. Mozarta, Menuet Jean-Philipp Rameau i wielu innych, którzy dopiero zagoszczą. By zostać tutaj zagranym prawa autorskie muszą się przedawnić. Są tutaj też efekty mojej twórczości, czasem improwizacje, a czasem piosenki niepoważne np. Latający koń.  

IntroVertical 2 lata temu

Kanał o świecie widzianym okiem introwertyka. O Wolności i o tym co z tą wolnością zrobić. O hobby, o przeróżnych zainteresowaniach.

Pod Parasolem 2 lata temu

Cykliczny podcast rozrywkowo-ironiczny. 
W każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 12 ;)

Gvlog 2 lata temu

DualShock Podcast 4 lata temu

Podcast o grach! Podobnie jak to radio, kompletnie nieprofesjonalny, ale zawsze na czas i zawsze z jajem.

AutoKompas 3 lata temu

Mieszadło 3 lata temu

Mieszam wszystko co mam w głowie.

Rocznik 77 4 lata temu

Świat okiem Koguta, czyli rocznik 77 nadaje jak dobre stare wino, tylko lepsze...

Schudnij Grubasie 3 lata temu

Od młodości miałem problem z dodatkowymi kilogramami. Zawsze mi to przeszkadzało, ale teraz problem sięgnął zenitu. Program "Schudnij Grubasie" ma posłużyć jako motywator do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Bezimienny Cast 3 lata temu

Rewolwerow i Laska Gaming luźno rozmawiają o grach.

Kompendium Nostalgii 3 lata temu

Kompendium Nostalgii to program opowiadający o nostalgicznych rzeczach z dzieciństwa. W dzisiejszym programie opowiemy o postaci Krecika - dziecku Zdenka Milera, które stało się bardzo sławne.

Megafone 4 lata temu

Nasza podkastowa tuba propagandowa, hej! 
megafone.podcast.com.pl

Inny koncept 4 lata temu

Podcast autorski. Nie oznacza to, że zawsze słuchacze są skazani tylko na głos autora - gdy już interesujący rozmówca wpadnie mu w ręce, zaraz dostaje nagrywajką w twarz, by opowiedzieć o swojej pasji.

Audycja Wieczorna ponad rok temu

Kilkuminutowe pogadanki na tematy okołogrowe z lekko vlogowym zacięciem.

Nocnik

Nocnik - czyli zlewam z siebie wszystko. Miliony dygresji, bez tematów. Czysta... W zasadzie to brudna improwizacja. I bardzo twarda improwizacja!

Prosto z Mostu (18+)

Podcast traktujący o powszechnych problemach w bezpośredni i nieco dosadny sposób. Prosto z mostu.

Towarzystwo Ubogiej Rozmowy

O wszystkim i o niczym.

Brav'o

Brav mówi o...
Komentarze
comments powered by Disqus

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close